Mała książka - Wielki Człowiek edycja 2020-2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

"Mała książka - Wielki człowiek"

Dzisiaj w naszej Bibliotece swoją pierwszą kartę biblioteczną oraz Wyprawkę Czytelniczą odebrał Olaf. Witamy w akcji „Mała książka – Wielki Człowiek” mamy nadzieję, że Olaf szybko uzbiera komplet naklejek i zdobędzie Dyplom.

Na zdjęciu na pomarańczowej pufie sidzi chłopiec w ręku trzyma wyprawkę czytelniczą w tle regały biblioteczne

21 czerwca 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Witamy Amelkę naszą nową czytelniczkę, która przystąpiła do projektu "Mała książka-Wielki człowiek" odebrała Wyprawkę Czytelniczą: ,,Pierwsze czytanki dla..." oraz Kartę Małego czytelnika. Amelce życzymy wielu przygód z książką.

na zdjęciu w bibliotece dziewczynka w czapce trzymająca w ręku wyprawkę czytelniczą

14 czerwca 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Witamy braci Antoniego i Cezarego w projekcie Mała książka - Wielki człowiek, którzy odebrali Wyprawkę Małego Czytelnika, wypożyczyli ksiązki i przykleili pierwsze naklejki na Karcie Małego Czytelnika.

Na zdjęciu bracia trzymający wyprawki małego czytelnika

18 maja 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Przedstawiamy Dominikę naszą nową czytelniczkę i uczestniczkę projektu "Mała książka-Wielki człowiek". Gratulujemy i życzymy ciekawych przygód z książką.

Na zdjęciu dziewczynka trzyma w ręku wyprawkę małego czytelnika 

17 maja 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Mimo  panującej pandemii trwa akcja "Mała książka - Wielki człowiek". Najmłodsi czytelnicy chętnie i regularnie odwiedzają naszą bibliotekę wypożyczając książki i zbierając naklejki. Hania z pasją kontynuuje swą czytelniczą przygodę. Właśnie zebrała 10 naklejek za wypożyczenie kolejnych książek. W nagrodę otrzymała Dyplom i kostkę do gry. Gratulujemy. Przypominamy, że  jesteśmy już otwarci. Projekt "Mała książka - Wielki człowiek" nadal trwa. Mamy jeszcze kilka Wyprawek Czytelniczych do rozdania. Zachęcamy rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do odwiedzenia naszej biblioteki i odebrania pakietu startowego.

Na zdjęciu dziewczynka w bibliotece trzyma w ręku dyplom małego czytelnika

5 maja 2021