Mała książka - Wielki Człowiek edycja 2020-2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

"Mała książka - Wielki człowiek"

BRAWO Filip!!! Cieszymy się, że kolejni Mali Czytelnicy odbierają dyplomy w akcji Mała książka- wielki człowiek. Filip wytrwale zbierał naklejki na Karcie Małego Czytelnika i w nagrodę został uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym Jego czytelnicze pasje.

8 stycznia 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Trzeci, a zarazem pierwszy w tym 2021 roku Dyplom Małego Czytelnika odebrała Karolinka. Gratulujemy i zapraszamy wszystkie dzieci do odwiedzenia biblioteki z rodzicami po odbiór wyprawek.

4 stycznia 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Brawo Filipku!!! Cieszymy się, że kolejny mały czytelnik odebrał dyplom w akcji „Mała książka- Wielki człowiek”. Filip wytrwale zbierał naklejki na karcie małego czytelnika i w nagrodę został uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

18 grudnia 2020

"Mała książka - Wielki człowiek"

Miło nam powitać Nadię wśród uczestników projektu Mała książka - Wielki człowiek. Życzymy fascynujących przygód z książką.

7 grudnia 2020

"Mała książka-Wielki człowiek"

 Takich oto słodkich czytelników udało nam się pozyskać w ramach projektu „Mała książka – Wielki człowiek”. Zachęcamy inne dzieci, aby udały się z rodzicami do biblioteki po odbiór wyprawek i kart Małego Czytelnika.

30 listopada 2020