Biblioteka Publiczna w Kałuszynie

Strona główna

Najnowsze aktualności

"Mała książka - Wielki człowiek"

Dzisiaj w naszej Bibliotece swoją pierwszą kartę biblioteczną oraz Wyprawkę Czytelniczą odebrał Olaf. Witamy w akcji „Mała książka – Wielki Człowiek” mamy nadzieję, że Olaf szybko uzbiera komplet naklejek i zdobędzie Dyplom.

Na zdjęciu na pomarańczowej pufie sidzi chłopiec w ręku trzyma wyprawkę czytelniczą w tle regały biblioteczne

21 czerwca 2021

Noc Świętojańska nad Zalewem Karczunek

plakat Noc Świętojańska nad Zalewem Karczunek

18 czerwca 2021

Nowości czerwca

Nowości czekają na czytelników. Dostępność książek można sprawdzić w katalogu on-line

na zdjęciu książki ułożone w dwa pionowe rzędy pod spodem napis nieważne jak bardzo jest się zajętym na książkę zawsze znajdzie się czas w lewym górnym rogu logo Biblioteki

 

16 czerwca 2021

Przystań dla opuszczonych książek

Dziś obchodzimy Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek. Po ponad rocznej przerwie wznawiamy funkcjonowanie „Przystani dla opuszczonych książek”. Dołącz do naszej bookcrossingowej społeczności. Działaj z nami, uwalniaj książki. To takie proste! Dzięki Tobie świat może stać się jedną wielką biblioteką. Odkrywaj! czytaj! uwalniaj!

Na zdjęciu metalowy regał z książkami rysunek płynącej żaglówki z napisem zabierz książkę do domu oraz napis przystań dla opuszczonych książek. Nad regałem  pomarańczowy napis Biblioteka zaprasza.

15 czerwca 2021

"Mała książka - Wielki człowiek"

Witamy Amelkę naszą nową czytelniczkę, która przystąpiła do projektu "Mała książka-Wielki człowiek" odebrała Wyprawkę Czytelniczą: ,,Pierwsze czytanki dla..." oraz Kartę Małego czytelnika. Amelce życzymy wielu przygód z książką.

na zdjęciu w bibliotece dziewczynka w czapce trzymająca w ręku wyprawkę czytelniczą

14 czerwca 2021