Kinder - wspólne czytanie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 października 2019

Drodzy mieszkańcy, prosimy o głosowanie na naszą kałuszyńską bibliotekę w konkursie Wspólne czytanie - wygraj książki dla swojej biblioteki.

Aby zagłosować na naszą Bibliotekę należy: wejść na stronę: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie wybrać Bibliotekę Publiczną w Kałuszynie lub wpisać kod 05-310 zarejestrować się i aktywować konto za pomocą maila (rejestrujemy się tylko za pierwszym razem). A potem to już tylko głosować, głosować i głosować. Z jednego adresu mailowego można zagłosować raz dziennie.

Kinder Mleczna Kanapka zaprasza rodziców i wszystkich miłośników książek do głosowania na lokalne biblioteki z ich okolicy, aby wspierać idee wspólnego czytania, jako najpiękniejszego sposobu na spędzanie wspólnego czasu z dziećmi. Bo nic tak nie uczy empatii, nie rozwija wyobraźni i nie mówi „kocham Cię”, jak książka przeczytana razem. Nagrodzimy aż 300 Bibliotek publicznych pakietami książek do wspólnego czytania i pufy do stworzenia przyjaznego kącika czytelniczego. W całej akcji przekażemy aż 50.000 książek dla dzieci! Na wasze głosy biblioteki czekają do 4 listopada na www.kinder.pl.